Apie mus

Fasadai 013

Informuojame, kad karantino periodu UAB „Gravera“ vadybininkai užsakymus priims tik nuotoliniu būdu prašome kreiptis į jus aptarnaujantį vadybininką arba el. paštu: mazmena@gravera.lt, tel +370 634 41699
Užsakymų gamyba vyks įprasta tvarka ir terminais.
Verslo klientams, kuriems gaminius vežame savo transportu – pristatymo tvarka nesikeičia.
Verslo ir privatūs klientai, kurie gaminius pasiima iš mūsų sandėlio privalo prieš atvykdami apie tai informuoti logistikos skyrių tel. +370 682 20399, el.paštas: dariusja@gravera.lt. Atvykę į patalpas patekti negali, savo krovinio, kol jis bus paruoštas, privalo laukti lauke, automobiliui esant įmonės viduje iš jo išlipti draudžiama.

Dėkojame už supratingumą ir linkime nesirgti
UAB „Gravera“ administracija

Apie mus

UAB „Gravera“ įkurta 1994 m. – tai seniausia stiklo apdirbimo įmonė Lietuvoje po šalies nepriklausomybės paskelbimo. Pradėjusi savo veiklą nuo 2 darbuotojų ir vienų apdirbimo staklių, vadovaudamasi vizija ir šūkiu „Stiklo sprendimų laisvė“, per šiuos metus bendrovė nuosekliai vystė savo pajėgumus, žinias ir gebėjimus stiklo apdirbimo srityje.

Šiuo metu įmonėje 70 darbuotojų, kurių dauguma bendrovėje dirba 15-20 metų. 20`000m2 ploto gamybiniuose plotuose naudojama naujausia ir laiko patikrinta įranga, leidžianti atlikti visus užsakovams reikalingus stiklo apdirbimo darbus.

Visos darbo vietos yra kompiuterizuotos ir sujungtos tarpusavyje kartu su svarbiausiais įrengimais – tai leidžia nežiūrint į užsakymo dydį, ar tai būtų stiklo lentynėlė, ar tūkstančiai stiklų, skirtų eksportui, užsakymus vykdyti maksimaliai greitai ir kokybiškai. Užsakymų kokybę užtikrina kompanijos laboratorija, o visa išleidžiama produkcija žymima CE ženklu.

Užsakovai vertina bendrovės per ilgą laikotarpį sukauptą patirtį, jos gebėjimus operatyviai įvykdyti užsakymus ir pageidavimus nuo pat užklausos iki individualaus pakavimo ir pristatymo, dažniausiai specializuotu bendrovės transportu, sprendimus. Mes nuolat tobulėjame, plečiame įmonės pajėgumus, siūlome vis platesnį ir modernesnį stiklo ir jo palydinčių medžiagų apdirbimo ir produkcijos asortimentą

Šią viziją „Stiklo sprendimų laisvė“ vertina ir užsienio užsakovai: šiuo metu bendrovė eksportuoja virš 40% savo produkcijos į Skandinavijos šalis, Vokietiją, Angliją, Rusiją, kaimynines Pabaltijo šalis.

Nemažą kompanijos dirbinių dalį sudaro standartiniai gaminiai – veidrodžiai, stiklo baldai, durys, kuriuos galite įsigyti kompanijos parduotuvėje adresu: Kaunas, Draugystės g. 19, visuose didžiausiose prekybos tinkluose arba elektroninėje parduotuvėje e-gravera.lt

Fasadai 013