Apie mus

Fasadai 013

Informuojame, kad karantino periodu UAB „Gravera“ vadybininkai užsakymus priims tik nuotoliniu būdu prašome kreiptis į jus aptarnaujantį vadybininką arba el. paštu:

pardavimai gravera

Tel nr.: +370 634 41699

Užsakymų gamyba vyks įprasta tvarka ir terminais.
Verslo klientams, kuriems gaminius vežame savo transportu – pristatymo tvarka nesikeičia.
Verslo ir privatūs klientai, kurie gaminius pasiima iš mūsų sandėlio privalo prieš atvykdami apie tai informuoti logistikos skyrių tel. +370 682 20399. Atvykę į patalpas patekti negali, savo krovinio, kol jis bus paruoštas, privalo laukti lauke, automobiliui esant įmonės viduje iš jo išlipti draudžiama.

Dėkojame už supratingumą ir linkime nesirgti

UAB „Gravera“ administracija

Apie mus

UAB „Gravera“ įkurta 1994 m. – tai seniausia stiklo apdirbimo įmonė Lietuvoje po šalies nepriklausomybės paskelbimo. Pradėjusi savo veiklą nuo 2 darbuotojų ir vienų apdirbimo staklių, vadovaudamasi vizija ir šūkiu „Stiklo sprendimų laisvė“, per šiuos metus bendrovė nuosekliai vystė savo pajėgumus, žinias ir gebėjimus stiklo apdirbimo srityje.

Nemažą kompanijos dirbinių dalį sudaro standartiniai gaminiai – veidrodžiai, stiklo baldai, durys, kuriuos galite įsigyti kompanijos parduotuvėje adresu: Kaunas, Draugystės 19, visuose didžiausiose prekybos tinkluose arba elektroninėje parduotuvėje e-gravera.lt

Skaitykite plačiau

Fasadai 013